KONST / Litografier / Bok med litografi 13557161
nr 1355 7161
Bok med litografi
"Dikter till Lou", Guillaume Apollinaire, Litografi av Olle Käks, 42x30 ca. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 18:25:49
19/10 15:50:37
19 okt